1. KUKU PC počítače Praha - nejlevnější výprodej repasovaných PC ASUS MT40, repasované i nové počítače PC, monitory LCD, notebooky, Hewlett Packard, IBM, DELL, Compaq, HP, Samsung, Fujitsu Siemens, Philips, EIZO, NEC, výprodej, servis, opravy i půjčovna.

      Reklama: Nejlevnější PC servis Praha - opravy počítačů PC, opravy notebooků ACER ASUS i monitorů LCD - Praha!

PC servis

Opravy notebooků

Půjčovna

Repasované PC

Nové PC

LCD

Notebooky

Počítače PC ASUS Intel P4 2,8 GHz

  Repasované počítače PC ASUS MT40 byly vyrobeny zakázkově pro německý T-Systems. Standardně osazené procesorem Intel Pentium 4 na 2,8 GHz jsou určeny pro kancelářské, domácí i studijní použití. Precizní mechanická konstrukce PC omezuje vibrace, počítač je tichý i při roztočení optických mechanik a umožňuje přidání více (až 6) pevných disků do PC.
  Uspořádání ATX skříně MidiTower PC je prostorné se zdrojem umístěným nad základní deskou počítače, tato konstrukce výrazně zlepšuje chlazení procesoru. Do PC skříně je možné zamontovat další přídavné ventilátory. Počítače jsou osazeny spolehlivou základní deskou ASUS, tichým ATX zdrojem a kvalitními paměťovými moduly Samsung / Hyundai.
  V základní konfiguraci počítače zvládají prohlížení i úpravy fotografíí, přehrávání videa i matematické výpočty. Pro práci s fotografiemi doporučujeme rozšíření o AGP grafickou kartu Matrox, při zpracování videa je vhodné i rozšíření operační paměti.
  Největší výhodou počítačů ASUS MT40 je standardní ATX základní deska ASUS P4P800 s možností rozšíření PC o vysokou AGP 4x/8x grafickou kartu. Počítač pak lze použít i na zpracování fotografíí, videa i středně náročné hry. Součástí PC je i licence Microsoft Windows XP Professional.
  Počítače obvykle dodáváme s kompletně nainstalovanými Windows XP Professional se všemi aktualizacemi, kodeky pro přehrávaní filmů, DVD přehrávačem a kancelářským balíkem Open office - vše v ceně základní instalace!
  PC ASUS MT40 je výprodejový levný domácí počítač s maximální slevou, koupí získáte možnost pořídit další cenově zvýhodněné PC doplňky.
  Dále nabízíme levné LCD monitory EIZO, NEC, DELL, FujitsuSiemens, výprodej notebooků IBM, Lenovo, DELL, Hewlett Packard, půjčovna PC a notebooků i servis PC a opravy notebooků.Základní popis repasovaných počítačů ASUS MT40:
repasované počítače servis opravy PC 

PC ASUS Intel P4 2,8 GHz

Detailní fotografie počítače servis procesor CPUprocesor : Intel Pentium 4
servis deskadeska : ASUS P4P800, 2 EIDE, 2 SATA, 4 DIMM Dual, 3 PCI, AGP, 2 COM, LPT, 8 USB 2.0
servis RAMpaměť : duální DIMM
servis grafická kartagrafika : VGA
servis diskdisk : Western Digital
servis zvukzvuk : Intel AC 97
servis síťsíť : Intel 10/100/1000 MB/s Gigabit Ethernet
servis mechanikadisketovka : 3,5" Sony
servis DVDoptika : mechanika
servis zdrojzdroj : ATX 300W tichý
servis PCskříň: ATX miditower 3 x 5,25" + 2 x 3,5", 2 USB vstup, audio panel
servis levnepříslušenství : OS (rozsah instalace)
záruka
   PC jsou vhodné pro domácí použití, úpravy fotografií, přehrávání hudby, filmů i internet.
    Celková cena: dní

Technický popis repasovaných počítačů ASUS MT40:
repasované PC T-Systems 

PC ASUS MT40 P4P800VM

Detail fotografie počítače repasované PC procesorprocesor : sc. 478 Pentium 4 2,8 GHz, Northwood HT, cache 512 kB, FSB 800 MHz, core 1,55 V
repasované PC deskadeska : ASUS P4P800-VM, chipset i865G, dual channel RAM do 4 GB, FSB 400-800 MHz (i Prescott) servis - základní deska počítače
2 EIDE, 2 SATA, 4 DUAL DDR1, 3 PCI 2.2, AGP 4x/8x, LPT, 2 COM, 8 USB 2.0
repasované PC paměťpaměť : DIMM DDR 400 MHz CL2 duální moduly
repasované PC grafikagrafika : Intel Extreme Graphics 2
repasované PC diskdisk : Western Digital IDE PATA133, 512 kB, 7200 r.p.m.
repasované PC zvukzvuk : Intel 82801EB ICH5 AC97 - ADI AD1980 S/PDIF
repasované PC lansíť : Intel Pro/1000 CT Gigabit Ethernet
repasované PC mechanikadisketovka : 3,5" Sony
repasované PC DVDoptika : CD ROM LG CRD-8484B, EIDE 48xi
repasované PC zdrojzdroj : ATX Q-Technology QT-01300 R300 Ultra Quiet 300W
repasované PC caseskříň: výška=45, šířka=19 hloubka=53 [cm], FrontPanel 2 x USB + audio
repasované PC zdarmapříslušenství : napájecí kabel
  

  K těmto počítačům nabízíme zvýhodněně doplňky:

   Zaujal Vás uvedený počítač, ale nejste ještě rozhodnuti ho koupit? Využijete naší levné půjčovny počítačů! Bude-li Vám vyhovovat, můžete si ho jednoduše nechat!
   Máte podobný počítač poškozený nebo nefunkční a potřebujete ho opravit? Využijete náš levný PC servis! Počítač Vám levně opravíme a ještě ho technicky zdokonalíme a přizpůsobíme moderním aplikacím!


   Počítače jsou dodávány v sestaveném stavu bez software. Po dohodě je možno nainstalovat Linux nebo Vámi dodaný OS Windows (+500,- Kč). Je možno zajistit zahoření a otestování Vámi zvolené sestavy (+400,- Kč). Jednotlivé sestavy je možno doplnit o Vámi požadované komponenty (CD nebo DVD vypalovačka , silnější grafická karta atd.). Lze přidat i Vámi dodaný díl, zamontování bude provedeno zdarma. Pokud by Vaše činnost vyžadovala specifickou konfiguraci hardware, je možno sestavit počítač přímo pro Vaši aplikaci. Na použité repasované PC sestavy je poskytována záruka 3 měsíce, kupující může uplatnit právo odpovědnosti za vady do 12 měsíců od převzetí. Po dohodě je možné poskytnout záruku 24 měsíců za příplatek 20 % ceny.
   V případě odběru většího počtu kusů poskytujeme zajímavé slevy - již od 20 kusů!


Dále nabízíme:
Nejlevnější opravy počítačů, servis PC, diagnostika závady, oprava zdroje, výměna základní desky, přeinstalace Windows, výměny displejů, opravy LCD monitorů

PC servis

Levný servis notebooků ACER, ASUS, HP, DELL, oprava rozbitého prasklého displeje, servis zdrojů, výměna pantů, výměna plastů, opravy konektorů nabíjení - Praha!

Opravy notebooků

Levná půjčovna počítačů PC a LCD monitorů - Praha!

Půjčovna PC

Levná půjčovna notebooků - Praha!

Půjčovna notebooků

Nejlevnější a levné repasované počítače IBM, DELL, HP, Fujitsu-Siemens, Maxdata, T-System s Windows - výprodeje a slevy!

Repasované PC

Nové levné počítače AMD i Intel PC pro zpracování videa, PC grafiku, střih filmů i náročné hry - výprodeje a slevy!

Nové PC

Levné repasované LCD monitory NEC, EIZO, DELL, Siemens, HP, IBM - výprodeje a slevy!

LCD

Nejlevnější repasované notebooky a levné nové notebooky IBM, DELL, HP - výprodeje a slevy!

Notebooky


Reklama:
Nejlepší bowling bar Praha Žižkov - BowBar.cz MP4 přehrávače, Flash Disk, Bluetooth sluchátka a reproduktory Milackove.net - e-portal a internetovy utulek pro opustene pejsky a kocicky Ftipky.cz - nechte se pobavit Čajové směsi a přírodní látky shaana