1. KUKU PC počítače Praha - nejlevnější nové počítače PC, výprodej PC, počítače pro přehrávání filmů, počítače PC pro kancelářské aplikace, PC sestavy pčehrávání hudby, domácí počítače na internet, opravy, servis PC i notebooků.

      Reklama: Nejlevnější PC servis Praha - opravy počítačů PC, opravy notebooků ACER ASUS i monitorů LCD - Praha!

PC servis

Opravy notebooků

Půjčovna

Repasované PC

Nové PC

LCD

Notebooky

PC Intel Celeron Core 2 Duo s Windows XP Professional

  Nové (zánovní nepoužité) výkonné dvoujádrové počítače PC KUKU Intel Celeron Core 2 Duo jsou určeny pro kancelářské aplikace, internet i multimédia. Počítače jsou postaveny na špičkové základní desce počítačů Hewlett Packard stejně jako modely HP Pavilion Elite m9580ch Desktop PC servis počítače oprava PC.
  V základní konfiguraci počítače zvládají veškeré kancelářské aplikace, zpracování databází i účetnictví. PC jsou vhodné pro použití ve firemním i domácím prostředí. V nabízené konfiguraci zvládají přehrávání DVD filmů, hudby i internetové aplikace. Velký disk 500 GB poskytuje dostatek prostoru pro uložení filmů i Vaší oblíbené hudby přímo do počítače bez nutnosti vkládání hlučných CD nebo DVD médií.
  Velkou výhodou těchto počítačů je výkonný grafický chipset NVIDIA GeForce 9300. Povoluje použití integrované grafické karty v takzvaném "hybridním SLI režimu", což je velmi výhodné při více LCD monitorech. Rovněž je tím umožněno připojení digitálního projektoru v DSUB nebo DVI módu (grafika má zdvojeně oba výstupy). Prakticky je tímto způsobem možné rozšířit pracovní plochu o další jednotku se zcela nezávislým nastavením rozlišení.
  Počítače obvykle dodáváme s kompletně nainstalovanými Windows XP Professional se všemi aktualizacemi, kodeky pro přehrávaní filmů, DVD přehrávačem a kancelářským balíkem Open office - vše v ceně základní instalace!
  Tento nový PC Intel Celeron Core 2 Duo je přizpůsobivý výkonný počítač s obrovskými možnostmi navýšení výkonu, jeho nákupem získáte možnost pořídit další cenově zvýhodněné PC doplňky.
  Dále nabízíme levné LCD monitory EIZO, NEC, DELL, FujitsuSiemens, výprodej notebooků IBM, Lenovo, DELL, Hewlett Packard, půjčovna PC a notebooků i servis PC a opravy notebooků.Základní popis nových počítačů PC:
repasované počítače prodej servis 

Nové počítače PC KUKU HP Intel Celeron Core 2 Duo s Windows XP Professional

Detailní fotografie počítače servis intelprocesor : Intel Celeron Core 2 Duo 2 x 2,5 GHz
servis deskadeska : HP, NVIDIA GeForce 9300 chipset, 6 SATA, 4 DIMM Dual DDR2, 3 PCIe x1, PCIe x16, 12 USB 2.0, IEEE 1394 port
servis RAMpaměť : duální DIMM
servis grafická kartagrafika : VGA
servis diskdisk : Samsung SATAII
servis zvukzvuk : 8 kanálový Realtek, výstup až 6+1 reproduktory
servis siťsíť : Realtek 10/100 MB/s
servis mechanikačtečka : 3,5" interní USB 52 in 1
servis DVDoptika : mechanika
servis zdrojzdroj : ATX 400W tichý
servis PCskříň: ATX miditower 4 x 5,25" + 2 x 3,5", 2 USB vstup, audio panel
servis levnepříslušenství : OS (rozsah instalace)
záruka 24 měsíců
  PC jsou vhodné pro domácí a kancelářské Windows XP aplikace, internet, přehrávání hudby i filmů.
    Celková cena:

Technický popis nových počítačů PC Core 2 Duo:
nové PC KUKU HP Intel Core 2 Duo 

Nové PC KUKU HP Intel Celeron Core 2 Duo 2,5 GHz s Windows XP Professional SP3 OEM

Detail fotografie počítače nové PC procesorprocesor : sc.LGA775 Celeron Core 2 Duo E3300, 45nm, 64 bit, 2,4 GHz, L2 1024 kB, FSB 800 MHz servis - procesor počítače
nové PC deskadeska : uATX HP - Foxconn Newark, chipset GeForce 9300, dual channel RAM do 16 GB, FSB 800-1333 MHz (podpora Core 2 Quad)
6 SATA, 4 DUAL DDR2, 3 PCIe x1, PCIe x16, 12 USB 2.0, IEEE 1394
nové PC paměťpaměť : DIMM DDR2 800 MHz duální moduly Kingston
nové PC grafikagrafika : Nvidia GeForce 9300 (onboard)
nové PC diskdisk : 500 GB Samsung, ultra tichý, 16 MB cache, 7200 r.p.m., SATA2
nové PC zvukzvuk : Realtek ALC888S 8 kanálový HDA, 6+1 repro out, S/PDIF In & Out
nové PC lansíť : Realtek RTL8201N 10/100 Mbps
nové PC mechanikačtečka : 3,5" interní USB 2.0 52 in 1
nové PC DVDoptika : DVD RW ASUS +- DoubleLayer SATA
nové PC zdrojzdroj : ATX 400W tichý s ventilátorem 12 cm
nové PC caseskříň: výška=41, šířka=18 hloubka=48 [cm], FrontPanel 2 x USB + audio
nové PC zdarmapříslušenství : napájecí kabel
  

  K těmto počítačům nabízíme zvýhodněně doplňky:

   Zaujal Vás uvedený nový počítač, ale nejste ještě rozhodnuti ho koupit? Přijďte se na něj podívat, umožníme Vám předvedení i vyzkoušení počítače v naší kamenné prodejně! Bude-li Vám nový počítač vyhovovat, můžete si PC rovnou koupit!
   Máte podobný počítač poškozený nebo nefunkční a potřebujete ho opravit? Využijete náš levný PC servis! Počítač Vám levně opravíme a ještě ho technicky zdokonalíme a přizpůsobíme moderním aplikacím!


   Počítače PC dodáváme v sestaveném stavu bez software (není-li objednáno jinak). Po dohodě je možno nainstalovat Linux nebo Vámi dodaný OS Windows (+500,- Kč). Je možno zajistit zahoření a otestování Vámi zvolené sestavy (+400,- Kč). Jednotlivé sestavy je možno doplnit o Vámi dodané komponenty (DVD vypalovačka , pevný disk, grafická karta atd.), zamontování i instalace bude provedena zdarma. Pokud by Vaše činnost vyžadovala specifickou konfiguraci hardware, je možno sestavit počítač přímo pro Vaši aplikaci. Na nové PC sestavy je pro nepodnikatele poskytována záruka 24 měsíců, pro podnikatele s nákupem na IČ pak záruka 12 měsíců.
   V případě odběru většího počtu kusů poskytujeme zajímavé slevy - již od 20 kusů!


Dále nabízíme:
Nejlevnější opravy počítačů, servis PC, diagnostika závady, oprava zdroje, výměna základní desky, přeinstalace Windows, výměny displejů, opravy LCD monitorů

PC servis

Levný servis notebooků ACER, ASUS, HP, DELL, oprava rozbitého prasklého displeje, servis zdrojů, výměna pantů, výměna plastů, opravy konektorů nabíjení - Praha!

Opravy notebooků

Levná půjčovna počítačů PC a LCD monitorů - Praha!

Půjčovna PC

Levná půjčovna notebooků - Praha!

Půjčovna notebooků

Nejlevnější a levné repasované počítače IBM, DELL, HP, Fujitsu-Siemens, Maxdata, T-System s Windows - výprodeje a slevy!

Repasované PC

Nové levné počítače AMD i Intel PC pro zpracování videa, PC grafiku, střih filmů i náročné hry - výprodeje a slevy!

Nové PC

Levné repasované LCD monitory NEC, EIZO, DELL, Siemens, HP, IBM - výprodeje a slevy!

LCD

Nejlevnější repasované notebooky a levné nové notebooky IBM, DELL, HP - výprodeje a slevy!

Notebooky


Reklama:
Nejlepší bowling bar Praha Žižkov - BowBar.cz Badge.cz - nejlevnější placky, buttony, odznaky Milackove.net - e-portal a internetovy utulek pro opustene pejsky a kocicky Ftipky.cz - nechte se pobavit Čajové směsi a přírodní látky shaana