1. KUKU PC počítače Praha - nejlevnější výprodej repasovaných PC IBM - Lenovo, repasované i nové počítače PC, monitory LCD, notebooky, Hewlett Packard, IBM, DELL, Compaq, HP, Samsung, Fujitsu Siemens, Philips, EIZO, NEC, výprodej, servis, opravy i půjčovna.

      Reklama: Nejlevnější PC servis Praha - opravy počítačů PC, opravy notebooků ACER ASUS i monitorů LCD - Praha!

PC servis

Opravy notebooků

Půjčovna

Repasované PC

Nové PC

LCD

Notebooky

Počítače PC IBM NetVista Intel PIII 1000 MHz

  Nejlevnější repasované počítače PC IBM NetVista Intel Pentium III 1000 MHz jsou určeny pro použití v kancelářském a laboratorním prostředí. V základní konfiguraci zvládají zpracování textů, tabulek i grafů, prohlížení fotografíí, přehrávání audio souborů CD i MP3 a prohlížení WWW stránek. Pro věrné zobrazení fotografíí doporučujeme rozšíření o AGP grafickou kartu Matrox, při zpracování větších souborů je vhodné i rozšíření operační paměti.
  Repasované počítače IBM jsou umístěny do precizní velké ATX skříně IBM s možností zamykání bočnice. Masivní antivibrační konstrukce skříně umožňuje použití počítače i v náročnějším prostředí a provozu. Zaklapávací přední kryt chrání mechaniky před prachem. Na předním panelu počítače jsou umístěny USB konektory pro pohodlné připojení flash pamětí a dalších periferíí.
  PC mohou být použity i jako pracovní terminály v LAN síti, případně jako firemní souborové servery.   Největší výhodou repasovaných počítačů IBM je robustní odolná konstrukce a spolehlivá základní deska umožňující nasazení počítače v aplikacích vyžadujících extrémně spolehlivý počítač.   Počítače obvykle dodáváme s kompletně nainstalovanými Windows XP Home se všemi aktualizacemi, kodeky pro přehrávaní filmů, DVD přehrávačem a kancelářským balíkem Open office - vše v ceně základní instalace!
  PC IBM NetVista je výprodejový levný počítač, jehož nákupem získáte možnost pořídit další cenově zvýhodněné PC doplňky.   Dále nabízíme levné LCD monitory EIZO, NEC, DELL, FujitsuSiemens, výprodej notebooků IBM, Lenovo, DELL, Hewlett Packard, půjčovna PC a notebooků i servis PC a opravy notebooků.Základní popis repasovaných počítačů IBM:
repasované počítače prodej servis 

PC IBM NetVista Intel 1000 MHz

Detailní fotografie počítače servis intelprocesor : Intel Pentium 3 1000 MHz
servis deskadeska : Intel 6840QDG, 2 EIDE, 2 DIMM, 5 PCI (3+2), AGP, 2 COM, LPT, 4 USB
servis RAMpaměť : DIMM
servis grafická kartagrafika : VGA
servis diskdisk : IBM 20 GB
servis zvukzvuk : Intel AC 97
síť : LAN
servis mechanikadisketovka : 3,5" Sony
servis DVDoptika : mechanika
servis zdrojzdroj : ATX 200W
skříň: ATX miditower 2 x 5,25" + 2 x 3,5", 2 USB vstup
servis levnepříslušenství : OS (rozsah instalace)
záruka
   PC jsou vhodné pro domácí použití, úpravy fotografií, přehrávání hudby, filmů i internet.
    Celková cena: dní

Technický popis repasovaných počítačů IBM:
repasované PC IBM 

PC IBM NetVista 6840-QDG

Detail fotografie počítače repasované PC procesorprocesor : sc. 370 Pentium IIIE 1000 MHz, Coppermine, cache 256 kB, FSB 133 MHz, core 1,75 V
repasované PC deskadeska : IBM 6840QDG, chipset Intel 815E, RAM do 1 GB, FSB 60-133 MHz
2 EIDE, 2 DIMM SDRAM, 5 PCI, AGP 2x, LPT, 2 COM, 4 USB
repasované PC paměťpaměť : DIMM SDRAM 133 MHz CL2 moduly
repasované PC grafikagrafika : Intel 815 Graphics (volitelně Matrox G450 duální)
repasované PC diskdisk : IBM IDE PATA133, 512 kB, 7200 r.p.m.
repasované PC zvukzvuk : Intel 82801BA ICH2 AC97
repasované PC lansíť : (volitelně PCI Intel Pro/100S)
repasované PC mechanikadisketovka : 3,5" Sony
repasované PC DVDoptika : CD ROM LG CRD-8484B, EIDE 48xi
repasované PC zdrojzdroj : ATX ASTEC AA19956A 200W
repasované PC caseskříň: výška=47, šířka=16,5 hloubka=50 [cm], 2 x USB FrontPanel
repasované PC zdarmapříslušenství : napájecí kabel
  

  K těmto počítačům nabízíme zvýhodněně doplňky:

   Zaujal Vás uvedený počítač, ale nejste ještě rozhodnuti ho koupit? Využijete naší levné půjčovny počítačů! Bude-li Vám vyhovovat, můžete si ho jednoduše nechat!
   Máte podobný počítač poškozený nebo nefunkční a potřebujete ho opravit? Využijete náš levný PC servis! Počítač Vám levně opravíme a ještě ho technicky zdokonalíme a přizpůsobíme moderním aplikacím!


   Počítače jsou dodávány v sestaveném stavu bez software. Po dohodě je možno nainstalovat Linux nebo Vámi dodaný OS Windows (+500,- Kč). Je možno zajistit zahoření a otestování Vámi zvolené sestavy (+400,- Kč). Jednotlivé sestavy je možno doplnit o Vámi požadované komponenty (CD nebo DVD vypalovačka , silnější grafická karta atd.). Lze přidat i Vámi dodaný díl, zamontování bude provedeno zdarma. Pokud by Vaše činnost vyžadovala specifickou konfiguraci hardware, je možno sestavit počítač přímo pro Vaši aplikaci. Na použité repasované PC sestavy je poskytována záruka 3 měsíce, kupující může uplatnit právo odpovědnosti za vady do 12 měsíců od převzetí. Po dohodě je možné poskytnout záruku 24 měsíců za příplatek 20 % ceny.
   V případě odběru většího počtu kusů poskytujeme zajímavé slevy - již od 20 kusů!


Dále nabízíme:
Nejlevnější opravy počítačů, servis PC, diagnostika závady, oprava zdroje, výměna základní desky, přeinstalace Windows, výměny displejů, opravy LCD monitorů

PC servis

Levný servis notebooků ACER, ASUS, HP, DELL, oprava rozbitého prasklého displeje, servis zdrojů, výměna pantů, výměna plastů, opravy konektorů nabíjení - Praha!

Opravy notebooků

Levná půjčovna počítačů PC a LCD monitorů - Praha!

Půjčovna PC

Levná půjčovna notebooků - Praha!

Půjčovna notebooků

Nejlevnější a levné repasované počítače IBM, DELL, HP, Fujitsu-Siemens, Maxdata, T-System s Windows - výprodeje a slevy!

Repasované PC

Nové levné počítače AMD i Intel PC pro zpracování videa, PC grafiku, střih filmů i náročné hry - výprodeje a slevy!

Nové PC

Levné repasované LCD monitory NEC, EIZO, DELL, Siemens, HP, IBM - výprodeje a slevy!

LCD

Nejlevnější repasované notebooky a levné nové notebooky IBM, DELL, HP - výprodeje a slevy!

Notebooky


Reklama:
Nejlepší bowling bar Praha Žižkov - BowBar.cz MP4 přehrávače, Flash Disk, Bluetooth sluchátka a reproduktory Milackove.net - e-portal a internetovy utulek pro opustene pejsky a kocicky Ftipky.cz - nechte se pobavit Čajové směsi a přírodní látky shaana