1. KUKU PC počítače Praha - nejlevnější výprodej počítačů PC, monitorů LCD i notebooků, Hewlett Packard, IBM, DELL, Compaq, HP, Samsung, Fujitsu Siemens, Philips, EIZO i NEC.

      Reklama: Nejlevnější PC servis Praha - opravy počítačů PC, opravy notebooků ACER ASUS i monitorů LCD - Praha!

PC servis

Opravy notebooků

Půjčovna

Repasované PC

Nové PC

LCD

Notebooky

1. KUKU počítače Praha - monitory LCD, notebooky a repasované PC!

  Vítejte na KUKU stránkách! Zde vždy najdete kvalitní nové i repasované počítače PC, notebooky i monitory za nejlevnější ceny! Pro tento týden jsme pro Vás připravili speciální Akční nabídka za bezkonkurenční ceny! akční nabídku.nabízíme:
Nejlevnější opravy počítačů, servis PC, diagnostika závady, oprava zdroje, výměna základní desky, přeinstalace Windows, výměny displejů, opravy LCD monitorů

PC servis

Levný servis notebooků ACER, ASUS, HP, DELL, oprava rozbitého prasklého displeje, servis zdrojů, výměna pantů, výměna plastů, opravy konektorů nabíjení - Praha!

Opravy notebooků

Levná půjčovna počítačů PC a LCD monitorů - Praha!

Půjčovna PC

Levná půjčovna notebooků - Praha!

Půjčovna notebooků

Nejlevnější a levné repasované počítače IBM, DELL, HP, Fujitsu-Siemens, Maxdata, T-System s Windows - výprodeje a slevy!

Repasované PC

Nové levné počítače AMD i Intel PC pro zpracování videa, PC grafiku, střih filmů i náročné hry - výprodeje a slevy!

Nové PC

Levné repasované LCD monitory NEC, EIZO, DELL, Siemens, HP, IBM - výprodeje a slevy!

LCD

Nejlevnější repasované notebooky a levné nové notebooky IBM, DELL, HP - výprodeje a slevy!

Notebooky

  Činnost firmy byla od roku 1996 zaměřena především na prodej repasovaných počítačů PC. Nejzajímavější kategorií v této oblasti jsou spolehlivé značkové počítače IBM, Fujitsu Siemens, DELL a Hewlett Packard. Tyto PC postačují svým výkonem pro většinu kancelářských aplikací, přehrávání filmů i zpracování fotografií. Jde o dobře zaběhnuté stroje vynikající především spolehlivým a tichým provozem.

Repasované PC sestavy
Repasované

  Zabýváme se také prodejem nových počítačových sestav s procesory Intel i AMD. Počítače jsou sestaveny ze značkových komponentů a konfigurovány s ohledem na celkovou vyváženost výkonu sestavy. Nabídka obsahuje široké spektrum PC od kancelářských, grafických stanic pro zpracování videa i fotografií až po výkonné stroje na 3D modelování a hry. Samozřejmě je možné libovolnou komponentu počítače upravit podle Vašich potřeb.

Nové PC sestavy
Nové

  Nabídka jednotlivých počítačových dílů na těchto stránkách je soustředěna pouze na několik komponentů, které Vám můžeme nabídnout za bezkonkurenční ceny. Po dohodě je možno objednat i díly jiné. Dodací lhůta bývá u tuzemských velkoobchodů do 3 dnů, u zahraničních pak obvykle 1 týden.

PC komponenty
Díly

  Jsme klasickým kamenným obchodem s možností vyzkoušení a předvedení PC, LCD monitorů i notebooků. Pokud Vás některé zboží zaujme, je potřeba zahájit dialog emailem, telefonicky, nebo formulářem na www stránkách. Většina počítačů PC a některé notebooky jsou díky konfigurátoru nabízeny jako zákázkové, tedy si můžete navolit komponenty přesně podle Vašich představ. Počítač pak bude připraven přesně na míru pro Vás.

  Máte-li zájem o větší odběry nebo dealerskou spolupráci, napište nám email. Rádi Vám nabídneme množstevní slevy - již od 20 kusů stejného zboží!

  Chcete-li nás podpořit, umístěte na Vaše stránky některý z následujících linků.Reklama:
Databaze autoservisu a pneuservisu v CR výroba, servis, prodej a zprostředkování prodeje balících strojů svářečky, kompresory, zahrada, nářadí, nabíječky - Alfin-Trading.cz Ftipky.cz - nechte se pobavit Razítka on-line Informace, technologie, pyrotechnika, ohňostroje, videa, e-shop a mnoho dalšího