1. KUKU PC počítače Praha - nejlevnější výprodej repasovaných notebooků Lenovo ThinkPad Core 2 Duo, repasované i nové notebooky, monitory LCD, notebooky, Hewlett Packard, IBM, DELL, HP, EIZO, NEC, výprodej, servis, opravy notebooků i půjčovna notebooků.

      Reklama: Nejlevnější PC servis Praha - opravy počítačů PC, opravy notebooků ACER ASUS i monitorů LCD - Praha!

PC servis

Opravy notebooků

Půjčovna

Repasované PC

Nové PC

LCD

Notebooky

Repasované notebooky Lenovo ThinkPad T61

  Dvoujádrové repasované notebooky Lenovo ThinkPad T61 s procesorem Intel Core 2 Duo patří k poslední precizní generaci titanových notebooků. Veškeré osvědčené konstrukčně funkční prvky předchozích řad ThinkPad modelů kovové panty, tichá černá klávesnice s lampičkou i mechanický vypínač WiFi zůstaly zachovány. Oproti předchozím modelům notebooků ThinkPad je u řady T61 zdokonalen systém chlazení, který je účinnější a tišší. Velmi důmyslná do detailů propracovaná konstrukce řadí tento notebook mezi krále v odolnosti vůči poškození. Nosný lehký odolný titanovo-hořčíkový rám kryje citlivé části notebooku stejně jako pogumovaný uhlíkovými vlákny vystužený kryt LCD i šasi. Rovněž klávesnice notebooku T61 je připravena na polití tekutinou důmyslným odvodňovacím kanálkem s vyústěním na boku notebooku. Pevný disk má Activ Protection System při otřesech automaticky parkující hlavičky disku do 500 milisekund. Notebook je tak připraven pracovat i ve velmi nepříznivých i outdoorových podmínkách.
  Výkonem se notebooky Lenovo ThinkPad T61 řadí mezi kvalitní managerské notebooky pro nejnáročnější uživatele. Notebooky osazené procesorem Intel Core 2 Duo 2,0 GHz a DDR2 rychlou operační pamětí až 4 GB zvládají výpočetně náročnou práci i multimediální zábavu. Notebooky T61 jsou postaveny na základní desce s chipsetem Intel i965GM s podporou FSB 800 MHz a PCIe grafickou sběrnici. Širokoúhlý displej 14,1" má rozlišení 1280*800 a grafickou kartu Intel 965GM poskytujícící dostatek výkonu pro běžné použití notebooku na internetu i v kanceláři.
  K připojení externích zařízení je možné využít tří rychlých USB portů, FireWire nebo slot PCMCIA. Zespodu notebooku je konektor pro připojení dock station. Součástí notebooku je i nabíječka a licence operačního systému Microsoft Windows XP Professional nebo Vista Business.
  Repasované notebooky Lenovo ThinkPad obvykle dodáváme s kompletně nainstalovanými Windows se všemi ovladači, service packy i posledními aktualizacemi. Součástí instalace jsou i kodeky pro přehrávání videa, DVD přehrávač a Open Office balík programů.
  Dále nabízíme levné LCD monitory EIZO, NEC, DELL, FujitsuSiemens, výprodej notebooků IBM, Lenovo, DELL, Hewlett Packard, půjčovna PC a notebooků i servis PC a opravy notebooků.Základní popis repasovaných notebooků Lenovo:
repasované notebooky servis opravy notebooků 

Dvoujádrové titanové notebooky Lenovo T61 Core 2 Duo

fotografie notebooku servis procesor CPUdisplay : LCD 14,1" širokoúhlý, rozlišení 1280 x 800
servis procesor CPUprocesor : Intel Core 2 Duo 2,00 GHz
servis RAMpaměť : SODIMM
servis grafická kartagrafika : Intel GMA
servis diskdisk : SATA
servis DVDoptika : CDRW DVD combo
servis zvukzvuk : Sound MAX Digital Audio + interní reproduktory
servis síťsíť : Intel Gigabit Ethernet
servis modemmodem : pevná linka - 56K modem
bezdrátový -
servis wifiWiFi : Intel 802.11 a/g
servis zdrojakumulátor : LiION
servis notebookůrozhraní : 3 x USB 2.0, BlueTooth, FireWire, D-SUB, 2 x audio, PCMCIA port, čtečka otisků prstů
servis levnepříslušenství : nabíječka, OS (rozsah instalace)
záruka
  Notebooky jsou vhodné pro úpravy fotografií, zpracování videa i kódování filmů, CAD a design.
    Celková cena: dní

Technický popis repasovaných notebooků Lenovo ThinkPad:
repasované notebooky IBM 

Repasované notebooky Lenovo ThinkPad T61 Core 2 Duo, model 7661-12G

fotografie notebooku repasované PC procesordisplay : 14,1" WXGA 1280 x 800 Lenovo TFT model LTN141W1-L05
repasované PC procesorprocesor : sc. 479 Intel Core 2 Duo T7300 2,00 GHz (65 nm), 4 MB L2 cache, FSB 800 MHz, podpora 64bit
opravy deskadeska : Lenovo 7661112G, chipset Intel i965GM, FSB 800 MHz, Phoenix BIOS, podpora DualChannel DDR2, PCIe x16
opravy paměťpaměť : SODIMM DDR2 800 MHz CL4 duální moduly (max. 4 GB)
opravy grafikagrafika : Intel 965PM 128 MB VRAM (bus 64 bit)
opravy diskdisk : Hitachi 2.5" 80 GB, model HTS542580K9SA00
opravy DVDoptika : CDRW DVD model Hitachi-LG GCC-4247N (CD:24x/16x/24x, DVD:8x)
opravy zvukzvuk : Intel 82801HBM ICH8-M (Analog Devices AD1984B)
opravy lansíť : Intel 82566MM Gigabit Ethernet
opravy modemmodem : ThinkPad Integrated 56K modem
opravy wifiWiFi : Intel Wireless WiFi Link 4965AG
repasované PC zdrojakumulátor : Lenovo LiION 14,4 V, model 08K8193, 2,6 Ah
repasované PC caserozhraní: 3 x USB 2.0, 1394a, BlueTooth 2.0, Audio OUT Mic IN, PCMCIA 2.1 type II, Fingerprint chip
repasované notebookyrozměry: výška: 32 mm, šířka: 335 mm, hloubka: 237 mm
repasované notebookyhmotnost: s CDRW DVD 2,33 kg
repasované PC zdarmapříslušenství : nabíječka IBM 19V 4,5 A s koncovkou N29, Windows® Vista Business štítek Popis notebooků IBM ThinkPad Recenze notebooků IBM ThinkPad
  

  K těmto notebookům nabízíme zvýhodněně doplňky:

   Zaujal Vás uvedený notebook, ale nejste ještě rozhodnuti ho koupit? Využijete naší levné půjčovny notebooků! Bude-li Vám vyhovovat, můžete si ho jednoduše nechat!
   Máte podobný notebook poškozený nebo nefunkční a potřebujete ho opravit? Využijete náš levný notebook servis - oprava notebooků! Notebook Vám levně opravíme a ještě ho technicky zdokonalíme a přizpůsobíme moderním aplikacím!


   Repasované notebooky jsou dodávány v sestaveném stavu bez software. Po dohodě je možno nainstalovat Linux nebo Vámi dodaný OS Windows (+500,- Kč). Je možno zajistit zahoření a otestování Vámi zvoleného notebooku (+400,- Kč). Jednotlivé repasované notebooky je možno doplnit o Vámi požadované komponenty (CD nebo DVD vypalovačka , operační paměť, wifi karta atd.). Lze přidat i Vámi dodaný díl, zamontování bude provedeno zdarma. Pokud by Vaše činnost vyžadovala specifickou konfiguraci hardware, je možno konfigurovat notebook přímo pro Vaši aplikaci. Na použité repasované notebooky je poskytována záruka 3 měsíce, kupující může uplatnit právo odpovědnosti za vady do 12 měsíců od převzetí. Po dohodě je možné poskytnout záruku 24 měsíců za příplatek 20 % ceny.
   V případě odběru většího počtu kusů poskytujeme zajímavé slevy - již od 20 kusů!


Dále nabízíme:
Nejlevnější opravy počítačů, servis PC, diagnostika závady, oprava zdroje, výměna základní desky, přeinstalace Windows, výměny displejů, opravy LCD monitorů

PC servis

Levný servis notebooků ACER, ASUS, HP, DELL, oprava rozbitého prasklého displeje, servis zdrojů, výměna pantů, výměna plastů, opravy konektorů nabíjení - Praha!

Opravy notebooků

Levná půjčovna počítačů PC a LCD monitorů - Praha!

Půjčovna PC

Levná půjčovna notebooků - Praha!

Půjčovna notebooků

Nejlevnější a levné repasované počítače IBM, DELL, HP, Fujitsu-Siemens, Maxdata, T-System s Windows - výprodeje a slevy!

Repasované PC

Nové levné počítače AMD i Intel PC pro zpracování videa, PC grafiku, střih filmů i náročné hry - výprodeje a slevy!

Nové PC

Levné repasované LCD monitory NEC, EIZO, DELL, Siemens, HP, IBM - výprodeje a slevy!

LCD

Nejlevnější repasované notebooky a levné nové notebooky IBM, DELL, HP - výprodeje a slevy!

Notebooky


Reklama:
Nejlepší bowling bar Praha Žižkov - BowBar.cz Reklama, razítka, vizitky, tisk, laminování, potisk triček, kopírování Milackove.net - e-portal a internetovy utulek pro opustene pejsky a kocicky Badge.cz - nejlevnější placky, buttony, odznaky Čajové směsi a přírodní látky shaana