1. KUKU PC počítače Praha - nejlevnější výprodej repasovaných notebooků IBM ThinkPad, repasované i nové notebooky, monitory LCD, notebooky, Hewlett Packard, IBM, DELL, HP, EIZO, NEC, výprodej, servis, opravy notebooků i půjčovna notebooků.

      Reklama: Nejlevnější PC servis Praha - opravy počítačů PC, opravy notebooků ACER ASUS i monitorů LCD - Praha!

PC servis

Opravy notebooků

Půjčovna

Repasované PC

Nové PC

LCD

Notebooky

Repasované notebooky IBM T43 - výkonné titanové notebooky

  Repasované notebooky IBM ThinkPad T43 s technologíí Intel Centrino jsou zdokonalené modely řady T42 na rychlejší základní dece s chipsetem Intel Alviso i915PM a podporou FSB 533/133 MHz místo původních 400/100 MHz a PCIe grafické sběrnice místo AGP. Notebooky IBM T43 mají procesor Intel Pentium M 1,9 - 2,3 GHz s 2 MB L2 cache (jádro Dothan), displej 14,1" s rozlišením 1024*768 nebo 1400 * 1050 a grafickou kartu Intel GMA 915PM nebo ATI Radeon X300 128 MB poskytujícící dostatek výkonu pro 3D modelování, zpracování fotografií, CAD i střih filmů.
  Legendární odolné notebooky ThinkPad s pogumovanou úpravu povrchu a titanovou konstrukcí mají obrovskou mechanickou odolnost. K notebookům IBM Think Pad patří konzervativní funkční design charakteristický černým sametovým povrchem, kovovými panty, černou klávesnicí s červeným trackpointem a modrým entrem. Klávesnice je u notebooků IBM ThinkPad opatřena bezpečnostními prvky pro ochranu základní desky notebooku před politím tekutinou navíc má tlačítko Access IBM, pro elegantní správu notebooku a zabezpečení dat. Repasované notebooky IBM T43 mají krom klasického citlivého touchpadu i vynikající trackpoint i možnost připojení externí myši.. Notebook obsahuje praktickou lampičku na horní straně víka, která osvětlí klávesnici při psaní v noci.
  Velkou výhodou notebooků IBM T43 je mobilita v připojování externích zařízení, notebook je vybaven dvěma rychlými USB porty, infračerveným portem IrDA, standardním tiskárnovým LPT portem, DSUB VGA výstupem na monitor (projektor) i dvěma PCMCIA sloty pro připojení externích karet. Notebooky mají integrovanou drátovou i bezdrátovou síťovou kartu pro připojení k internetu. Notebooky IBM ThinkPad T43 mají technologií IBM Active Protection System pro ochranu dat na pevném disku, IBM Embedded Security Subsystem 2.0 pro kryptování citlivých dat a volitelně i biometrický snímač otisků prstů.
  Součástí notebooku je i nabíječka a licence operačního systému Microsoft Windows XP Professional.
  Repasované notebooky IBM ThinkPad obvykle dodáváme s kompletně nainstalovanými Windows XP Professional se všemi ovladači, service packy i posledními aktualizacemi. Součástí instalace jsou i kodeky pro přehrávání videa, DVD přehrávač a Open Office balík programů.
  Dále nabízíme levné LCD monitory EIZO, NEC, DELL, FujitsuSiemens, výprodej notebooků IBM, Lenovo, DELL, Hewlett Packard, půjčovna PC a notebooků i servis PC a opravy notebooků.Základní popis repasovaných notebooků IBM:
repasované notebooky servis opravy notebooků 

Odolné titanové notebooky IBM T43 s Windows XP Professional

Detailní fotografie počítače servis procesor CPUdisplay : LCD
servis procesor CPUprocesor : Intel Pentium M 1,9 GHz
servis RAMpaměť : SODIMM
servis grafická kartagrafika : ATI Mobility Radeon X300
servis diskdisk : PATA
servis DVDoptika : CDRW DVD combo
servis zvukzvuk : Sound MAX Digital Audio + interní reproduktory
servis síťsíť : Broadcom Gigabit Ethernet
servis modemmodem : pevná linka - 56K modem
bezdrátový -
servis wifiWiFi : Intel 802.11 b/g
servis zdrojakumulátor : LiION
servis notebookůrozhraní : 2 x rychlé USB, BlueTooth, InfraPort, D-SUB, S-Video, paralelní port, 2 x audio, 2 x PCMCIA port
servis levnepříslušenství : nabíječka, OS (rozsah instalace)
záruka
  Notebooky jsou vhodné pro úpravy fotografií, zpracování videa i kódování filmů, CAD a design, multimédia i internet.
    Celková cena: dní

Technický popis repasovaných notebooků IBM ThinkPad:
repasované notebooky IBM 

Repasované notebooky IBM ThinkPad T43 typ 2668 (1871, 1872, 1875, 1876, 2669, 2686, 2687)

Detail fotografie počítače repasované PC procesordisplay : 14,1" 1024 x 768 XGA IBM TFT model IBM0A55
repasované PC procesorprocesor : sc. 479 Intel Pentium M 750J 1,86 GHz Dothan (90 nm), 2 MB L2 cache (14 x 133) (max. 2,3 GHz)
opravy deskadeska : IBM, chipset Intel Alviso i915PM, FSB 533/133 MHz, Phoenix BIOS, podpora DualChannel DDR2, PCIe x16
opravy paměťpaměť : SODIMM DDR2 667 MHz CL4 duální moduly (max. 2 GB)
opravy grafikagrafika : PCIe ATI Mobility RADEON X300 M22 128 MB VRAM (bus 64 bit)
opravy diskdisk : Fujitsu 2.5" 5400 RPM Ultra-ATA/100
opravy DVDoptika : CDRW DVD Matshita UJDA775y (CD:24x/16x/24x, DVD:8x)
opravy zvukzvuk : Intel 82801FBM ICH6-M (Analog Devices AD1981B)
opravy lansíť : Broadcom NetXtreme BCM5750 Gigabit Ethernet
opravy modemmodem : ThinkPad Integrated 56K modem
opravy wifiWiFi : Intel PRO/Wireless 2200BG Network Connection
repasované PC zdrojakumulátor : LiION 10,8 V, model 08K8193, 32WH
repasované PC caserozhraní: USB 2.0, IrDA (4MB/s), BlueTooth, D-SUB, LPT (EPP, ECP), Audio OUT Mic IN, 2 x PCMCIA 2.1 type I/II
repasované notebookyrozměry: výška: 26 mm, šířka: 311 mm, hloubka: 255 mm
repasované notebookyhmotnost: s CDRW DVD 2,22 kg, baterie 325 g
repasované PC zdarmapříslušenství : nabíječka IBM 02K6809 16V 3,5A, Windows® XP Professional Technický popis notebooků IBM ThinkPad výrobce. Servis - ovladače notebooků IBM ThinkPad Popis notebooků IBM ThinkPad Recenze notebooků IBM ThinkPad
  

  K těmto notebookům nabízíme zvýhodněně doplňky:

   Zaujal Vás uvedený notebook, ale nejste ještě rozhodnuti ho koupit? Využijete naší levné půjčovny notebooků! Bude-li Vám vyhovovat, můžete si ho jednoduše nechat!
   Máte podobný notebook poškozený nebo nefunkční a potřebujete ho opravit? Využijete náš levný notebook servis - oprava notebooků! Notebook Vám levně opravíme a ještě ho technicky zdokonalíme a přizpůsobíme moderním aplikacím!


   Repasované notebooky jsou dodávány v sestaveném stavu bez software. Po dohodě je možno nainstalovat Linux nebo Vámi dodaný OS Windows (+500,- Kč). Je možno zajistit zahoření a otestování Vámi zvoleného notebooku (+400,- Kč). Jednotlivé repasované notebooky je možno doplnit o Vámi požadované komponenty (CD nebo DVD vypalovačka , operační paměť, wifi karta atd.). Lze přidat i Vámi dodaný díl, zamontování bude provedeno zdarma. Pokud by Vaše činnost vyžadovala specifickou konfiguraci hardware, je možno konfigurovat notebook přímo pro Vaši aplikaci. Na použité repasované notebooky je poskytována záruka 3 měsíce, kupující může uplatnit právo odpovědnosti za vady do 12 měsíců od převzetí. Po dohodě je možné poskytnout záruku 24 měsíců za příplatek 20 % ceny.
   V případě odběru většího počtu kusů poskytujeme zajímavé slevy - již od 20 kusů!


Dále nabízíme:
Nejlevnější opravy počítačů, servis PC, diagnostika závady, oprava zdroje, výměna základní desky, přeinstalace Windows, výměny displejů, opravy LCD monitorů

PC servis

Levný servis notebooků ACER, ASUS, HP, DELL, oprava rozbitého prasklého displeje, servis zdrojů, výměna pantů, výměna plastů, opravy konektorů nabíjení - Praha!

Opravy notebooků

Levná půjčovna počítačů PC a LCD monitorů - Praha!

Půjčovna PC

Levná půjčovna notebooků - Praha!

Půjčovna notebooků

Nejlevnější a levné repasované počítače IBM, DELL, HP, Fujitsu-Siemens, Maxdata, T-System s Windows - výprodeje a slevy!

Repasované PC

Nové levné počítače AMD i Intel PC pro zpracování videa, PC grafiku, střih filmů i náročné hry - výprodeje a slevy!

Nové PC

Levné repasované LCD monitory NEC, EIZO, DELL, Siemens, HP, IBM - výprodeje a slevy!

LCD

Nejlevnější repasované notebooky a levné nové notebooky IBM, DELL, HP - výprodeje a slevy!

Notebooky


Reklama:
Nejlepší bowling bar Praha Žižkov - BowBar.cz Reklama, razítka, vizitky, tisk, laminování, potisk triček, kopírování Milackove.net - e-portal a internetovy utulek pro opustene pejsky a kocicky Badge.cz - nejlevnější placky, buttony, odznaky Čajové směsi a přírodní látky shaana