1. KUKU PC počítače Praha - nejlevnější výprodej repasovaných notebooků IBM, notebooky Lenovo, repasované i nové notebooky, monitory LCD, notebooky, Hewlett Packard, IBM, DELL, Compaq, HP, Samsung, Fujitsu Siemens, Philips, EIZO, NEC, výprodej, servis, opravy notebooků i půjčovna notebooků.

      Reklama: Nejlevnější PC servis Praha - opravy počítačů PC, opravy notebooků ACER ASUS i monitorů LCD - Praha!

PC servis

Opravy notebooků

Půjčovna

Repasované PC

Nové PC

LCD

Notebooky

Repasované notebooky IBM T41 - odolné titanové notebooky

  Repasované notebooky IBM ThinkPad T41 patří mezi legendární odolné notebooky s pogumovanou úpravu povrchu. Nosná kovová konstrukce zvyšuje odolnost notebooku při nárazech i případných pádech. K notebookům IBM Think Pad patří konzervativní funkční design charakteristický černým sametovým povrchem, kovovými panty, černou klávesnicí s červeným trackpointem a modrým entrem. Vrchní kryt notebooku a výztužný vnitřní rám je vyroben z velice pevného a lehkého kompozitu s příměsí titanu. Notebook obsahuje praktickou žárovičku na horní straně víka, která osvětlí klávesnici při psaní v noci.
  Notebooky ThinkPad T41 mají v základu displej 14,1" s rozlišením 1024*768 v tenkém provedení se sníženou hmotností. Ve standardní výbavě mají procesor Intel Pentium M (Centrino) s 1 MB cache a grafickou kartu ATI Radeon 7500 poskytující dostatek výkonu pro pohodlné zpracování digitálních fotografií i přehrávání DVD filmů. Repasované notebooky IBM T41 mají krom klasického citlivého touchpadu i vynikající trackpoint i možnost připojení externí myši. Volba ovládání notebooku je na každém uživateli.
  Velkou výhodou notebooků IBM T41 je mobilita v připování externích zařízení. Notebook je vybaven dvěma rychlými USB porty, infračerveným portem IrDA, standardním tiskárnovým LPT portem, DSUB VGA výstupem na monitor (projektor) i PCMCIA slotem pro připojením externích zásuvných karet. Notebooky mají integrovanou síťovou kartu pro připojení k internetu.
  Součástí notebooku je i nabíječka a licence operačního systému Microsoft Windows XP Professional.   Repasované notebooky IBM ThinkPad obvykle dodáváme s kompletně nainstalovanými Windows XP Professional se všemi ovladači, service packy i posledními aktualizacemi. Součástí instalace jsou i kodeky pro přehrávání videa, DVD přehrávač a Open Office balík programů.   Dále nabízíme levné LCD monitory EIZO, NEC, DELL, FujitsuSiemens, výprodej notebooků IBM, Lenovo, DELL, Hewlett Packard, půjčovna PC a notebooků i servis PC a opravy notebooků.Základní popis repasovaných notebooků IBM:
repasované notebooky servis opravy notebooků 

Odolné titanové notebooky IBM T41 s Windows XP Professional

Detailní fotografie počítače servis procesor CPUdisplay : LCD
servis procesor CPUprocesor : Intel
servis RAMpaměť : SODIMM
servis grafická kartagrafika : ATI Mobility RADEON 7500
servis diskdisk : IBM
servis DVDoptika : mechanika
servis zvukzvuk : Sound MAX Digital Audio + interní reproduktory
servis síťsíť : Intel 10/100/1000 MB/s Gigabit Ethernet
servis modemmodem : pevná linka - 56K modem
bezdrátový -
servis wifiWiFi :
servis zdrojakumulátor : LiION
servis notebookůrozhraní : 2 x rychlé USB, InfraPort, D-SUB, S-Video, paralelní port, 2 x audio, 2 x PCMCIA port
servis levnepříslušenství : nabíječka, OS (rozsah instalace)
záruka
  Notebooky jsou vhodné pro domácí, študijní i kancelářské použití, úpravy fotografií, přehrávání filmů, bezdrátový internet.
    Celková cena: dní

Technický popis repasovaných notebooků IBM ThinkPad:
repasované notebooky IBM 

Repasované notebooky IBM ThinkPad T41 typ 2374-75G (2374-7FG, 2373-8RG)

Detail fotografie počítače repasované PC procesordisplay : 1024 x 768 XGA IBM TFT model IBM0A55
repasované PC procesorprocesor : sc. 479 Intel Pentium M 1,5 GHz Baninas, 1 MB L2 cache (16 x 100)
opravy paměťpaměť : SODIMM DDR 333 MHz CL2,5 moduly (max. 2 GB)
opravy grafikagrafika : ATI Mobility RADEON 7500 M7 32 MB VRAM
opravy diskdisk : Toshiba 2.5" 5400 RPM Ultra-ATA/100
opravy DVDoptika : Hitachi-LG DVD-ROM GDR8083N 8xDVD 24xCD
opravy zvukzvuk : Intel 82801DBM ICH4-M (Analog Devices AD1981A)
opravy lansíť : Intel Pro/1000 MT Gigabit Ethernet
opravy modemmodem : Agree AC97
opravy wifiWiFi : Intel PRO/Wireless 2200BG
repasované PC zdrojakumulátor : LiION 10,8 V, model 08K8193, 32WH
repasované PC caserozhraní: USB 2.0, IrDA (4MB/s), D-SUB, LPT (EPP, ECP), Audio OUT Mic IN, 2 x PCMCIA 2.1
repasované notebookyrozměry: výška: 26 mm, šířka: 311 mm, hloubka: 255 mm
repasované notebookyhmotnost: s DVD ROM 2,22 kg, baterie 325 g
repasované PC zdarmapříslušenství : nabíječka IBM 02K6809 16V 3,5A, Windows® XP Professional Technický popis notebooků IBM ThinkPad výrobce. Recenze notebooků IBM ThinkPad.
  

  K těmto notebookům nabízíme zvýhodněně doplňky:

   Zaujal Vás uvedený notebook, ale nejste ještě rozhodnuti ho koupit? Využijete naší levné půjčovny notebooků! Bude-li Vám vyhovovat, můžete si ho jednoduše nechat!
   Máte podobný notebook poškozený nebo nefunkční a potřebujete ho opravit? Využijete náš levný notebook servis - oprava notebooků! Notebook Vám levně opravíme a ještě ho technicky zdokonalíme a přizpůsobíme moderním aplikacím!


   Repasované notebooky jsou dodávány v sestaveném stavu bez software. Po dohodě je možno nainstalovat Linux nebo Vámi dodaný OS Windows (+500,- Kč). Je možno zajistit zahoření a otestování Vámi zvoleného notebooku (+400,- Kč). Jednotlivé repasované notebooky je možno doplnit o Vámi požadované komponenty (CD nebo DVD vypalovačka , operační paměť, wifi karta atd.). Lze přidat i Vámi dodaný díl, zamontování bude provedeno zdarma. Pokud by Vaše činnost vyžadovala specifickou konfiguraci hardware, je možno konfigurovat notebook přímo pro Vaši aplikaci. Na použité repasované notebooky je poskytována záruka 3 měsíce, kupující může uplatnit právo odpovědnosti za vady do 12 měsíců od převzetí. Po dohodě je možné poskytnout záruku 24 měsíců za příplatek 20 % ceny.
   V případě odběru většího počtu kusů poskytujeme zajímavé slevy - již od 20 kusů!


Dále nabízíme:
Nejlevnější opravy počítačů, servis PC, diagnostika závady, oprava zdroje, výměna základní desky, přeinstalace Windows, výměny displejů, opravy LCD monitorů

PC servis

Levný servis notebooků ACER, ASUS, HP, DELL, oprava rozbitého prasklého displeje, servis zdrojů, výměna pantů, výměna plastů, opravy konektorů nabíjení - Praha!

Opravy notebooků

Levná půjčovna počítačů PC a LCD monitorů - Praha!

Půjčovna PC

Levná půjčovna notebooků - Praha!

Půjčovna notebooků

Nejlevnější a levné repasované počítače IBM, DELL, HP, Fujitsu-Siemens, Maxdata, T-System s Windows - výprodeje a slevy!

Repasované PC

Nové levné počítače AMD i Intel PC pro zpracování videa, PC grafiku, střih filmů i náročné hry - výprodeje a slevy!

Nové PC

Levné repasované LCD monitory NEC, EIZO, DELL, Siemens, HP, IBM - výprodeje a slevy!

LCD

Nejlevnější repasované notebooky a levné nové notebooky IBM, DELL, HP - výprodeje a slevy!

Notebooky


Reklama:
Nejlepší bowling bar Praha Žižkov - BowBar.cz Reklama, razítka, vizitky, tisk, laminování, potisk triček, kopírování Milackove.net - e-portal a internetovy utulek pro opustene pejsky a kocicky Badge.cz - nejlevnější placky, buttony, odznaky Čajové směsi a přírodní látky shaana