1. KUKU PC počítače Praha - nejlevnější výprodej repasovaných subnotebooků - netbooků IBM ThinkPad Core Duo X60, repasované i nové notebooky, monitory LCD, notebooky, Hewlett Packard, IBM, DELL, HP, EIZO, NEC, výprodej, servis, opravy notebooků i půjčovna notebooků.

      Reklama: Nejlevnější PC servis Praha - opravy počítačů PC, opravy notebooků ACER ASUS i monitorů LCD - Praha!

PC servis

Opravy notebooků

Půjčovna

Repasované PC

Nové PC

LCD

Notebooky

Repasované subnotebooky IBM ThinkPad X60

  Dvoujádrové repasované subnotebooky IBM ThinkPad X60 s procesorem Intel Core Duo patří k poslední skutečně precizní generaci titanových notebooků. Veškeré osvědčené konstrukčně funkční prvky předchozích řad ThinkPad modelů kovové panty i černá klávesnice s lampičkou zůstaly zachovány. Důmyslná do detailů propracovaná konstrukce řadí tento notebook mezi krále v odolnosti vůči poškození. Nosný lehký odolný titanovo-hořčíkový rám chrání citlivé části notebooku stejně jako pogumovaný uhlíkovými vlákny vystužený kryt LCD i šasi. Klávesnice notebooku X60 je vybavena důmyslným odvodňovacím kanálkem s vyústěním na spodu notebooku. Pevný disk má krom pogumovaného ochranného rámu i Activ Protection System, který při otřesech automaticky parkuje hlavičky disku do 500 milisekund. Notebook je tak připraven pracovat i ve velmi nepříznivých outdoorových podmínkách.
  Výkonem se notebooky IBM ThinkPad X60 řadí mezi silné dvoujárdové subnotebooky (mnohem vyšší výkon než netbooky). Notebooky osazené procesorem Intel Core 2 Duo 1,6 GHz - 1,9 GHz a DDR2 rychlou operační pamětí až 4 GB zvládají výpočetně náročnou práci i multimediální zábavu. Notebooky X60 jsou postaveny na základní desce s chipsetem Intel Calistoga s podporou FSB 667 MHz a PCIe grafickou sběrnici.
  Díky malému LCD displeji 12" s rozlišením 1024 x 768 i nízké hmotnosti je notebook extrémně mobilní. K připojení externích zařízení je možné využít tří rychlých USB, slot FireWire 1394 a PCMCIA. Zespodu notebooku je konektor pro připojení dock station. Součástí notebooku je i nabíječka a licence operačního systému Microsoft Windows XP Professional nebo Vista Business.
  Repasované notebooky IBM ThinkPad obvykle dodáváme s kompletně nainstalovanými Windows se všemi ovladači, service packy i posledními aktualizacemi. Součástí instalace jsou i kodeky pro přehrávání videa, DVD přehrávač a Open Office balík programů.
  Dále nabízíme levné LCD monitory EIZO, NEC, DELL, FujitsuSiemens, výprodej notebooků IBM, Lenovo, DELL, Hewlett Packard, půjčovna PC a notebooků i servis PC a opravy notebooků.Základní popis repasovaných notebooků Lenovo:
repasované notebooky servis opravy notebooků 

Dvoujádrové titanové netbooky IBM X60 Core Duo

fotografie notebooku servis procesor CPUdisplay : LCD 12,1" rozlišení 1024 x 768
servis procesor CPUprocesor : Intel
servis RAMpaměť : SODIMM
servis grafická kartagrafika : Intel GMA
servis diskdisk : SATA
servis DVDčtečka : interní čtečka SD karet
servis zvukzvuk : Sound MAX Digital Audio + interní reproduktory
servis síťsíť : Realtek Gigabit Ethernet
servis modemmodem : pevná linka - 56K modem
bezdrátový -
servis wifiWiFi : Intel 802.11 a/b/g
servis zdrojakumulátor : LiION
servis notebookůrozhraní : 3 x rychlé USB, FireWire, BlueTooth, InfraPort, D-SUB, 2 x audio, PCMCIA port
servis levnepříslušenství : nabíječka, OS (rozsah instalace)
záruka
  Notebooky jsou vhodné pro náročnou práci v terénu, studijní použití včetně multimédií a internetu.
    Celková cena: dní

Technický popis repasovaných netbooků Lenovo ThinkPad:
repasované notebooky IBM 

Repasované netbooky IBM ThinkPad X60 Core Duo

fotografie notebooku repasované PC procesordisplay : 12,1" 1024 x 768 XGA IBM TFT model IBM0A55
repasované PC procesorprocesor : sc. 479 Intel Core Duo T2400 Merom 2 x 1,83 GHz (65 nm), 2 MB L2 cache, FSB 667 MHz repasované levné notebooky
opravy deskadeska : IBM, chipset Intel Calistoga i945GM, FSB 667 MHz, Phoenix BIOS, podpora DualChannel DDR2, PCIe x16
opravy paměťpaměť : SODIMM DDR2 667 MHz CL4 duální moduly (max. 4 GB)
opravy grafikagrafika : Intel GMA i945GM 128 MB VRAM (bus 64 bit)
opravy diskdisk : 2.5" 5400 RPM SATA
opravy DVDčtečka : interní SD
opravy zvukzvuk : Intel 82801GBM ICH7-M (Analog Devices AD1981HD)
opravy lansíť : Realtek RTL8168/8111 PCIe Gigabit Ethernet
opravy modemmodem : pevná linka - Conexant HDA D1100 MDC V.92 modem
bezdrátový - Interní Sierra Wireless HSDPA 3G adapter
opravy wifiWiFi : Intel PRO/Wireless 3945ABG
repasované PC zdrojakumulátor : LiION 14,4 V, model 92P1163, 2AH (92P1172, 5,2AH)
repasované PC caserozhraní: 3 x USB 2.0, FireWire, IrDA (4MB/s), BlueTooth 2.0, Audio OUT Mic IN, PCMCIA port
repasované notebookyrozměry: výška: 20 mm, šířka: 268 mm, hloubka: 211 mm
repasované notebookyhmotnost: 1,33 kg, baterie 190 g
repasované PC zdarmapříslušenství : nabíječka IBM 19V 3A s koncovkou N29, Windows® XP Professional Recenze notebooků IBM ThinkPad
  

  K těmto notebookům nabízíme zvýhodněně doplňky:

   Zaujal Vás uvedený notebook, ale nejste ještě rozhodnuti ho koupit? Využijete naší levné půjčovny notebooků! Bude-li Vám vyhovovat, můžete si ho jednoduše nechat!
   Máte podobný notebook poškozený nebo nefunkční a potřebujete ho opravit? Využijete náš levný notebook servis - oprava notebooků! Notebook Vám levně opravíme a ještě ho technicky zdokonalíme a přizpůsobíme moderním aplikacím!


   Repasované notebooky jsou dodávány v sestaveném stavu bez software. Po dohodě je možno nainstalovat Linux nebo Vámi dodaný OS Windows (+500,- Kč). Je možno zajistit zahoření a otestování Vámi zvoleného notebooku (+400,- Kč). Jednotlivé repasované notebooky je možno doplnit o Vámi požadované komponenty (CD nebo DVD vypalovačka , operační paměť, wifi karta atd.). Lze přidat i Vámi dodaný díl, zamontování bude provedeno zdarma. Pokud by Vaše činnost vyžadovala specifickou konfiguraci hardware, je možno konfigurovat notebook přímo pro Vaši aplikaci. Na použité repasované notebooky je poskytována záruka 3 měsíce, kupující může uplatnit právo odpovědnosti za vady do 12 měsíců od převzetí. Po dohodě je možné poskytnout záruku 24 měsíců za příplatek 20 % ceny.
   V případě odběru většího počtu kusů poskytujeme zajímavé slevy - již od 20 kusů!


Dále nabízíme:
Nejlevnější opravy počítačů, servis PC, diagnostika závady, oprava zdroje, výměna základní desky, přeinstalace Windows, výměny displejů, opravy LCD monitorů

PC servis

Levný servis notebooků ACER, ASUS, HP, DELL, oprava rozbitého prasklého displeje, servis zdrojů, výměna pantů, výměna plastů, opravy konektorů nabíjení - Praha!

Opravy notebooků

Levná půjčovna počítačů PC a LCD monitorů - Praha!

Půjčovna PC

Levná půjčovna notebooků - Praha!

Půjčovna notebooků

Nejlevnější a levné repasované počítače IBM, DELL, HP, Fujitsu-Siemens, Maxdata, T-System s Windows - výprodeje a slevy!

Repasované PC

Nové levné počítače AMD i Intel PC pro zpracování videa, PC grafiku, střih filmů i náročné hry - výprodeje a slevy!

Nové PC

Levné repasované LCD monitory NEC, EIZO, DELL, Siemens, HP, IBM - výprodeje a slevy!

LCD

Nejlevnější repasované notebooky a levné nové notebooky IBM, DELL, HP - výprodeje a slevy!

Notebooky


Reklama:
Nejlepší bowling bar Praha Žižkov - BowBar.cz Reklama, razítka, vizitky, tisk, laminování, potisk triček, kopírování Milackove.net - e-portal a internetovy utulek pro opustene pejsky a kocicky Badge.cz - nejlevnější placky, buttony, odznaky Čajové směsi a přírodní látky shaana