1. KUKU PC počítače Praha - nejlevnější výprodej repasovaných notebooků IBM ThinkPad Core Duo, repasované i nové notebooky, monitory LCD, notebooky, Hewlett Packard, IBM, DELL, HP, EIZO, NEC, výprodej, servis, opravy notebooků i půjčovna notebooků.

      Reklama: Nejlevnější PC servis Praha - opravy počítačů PC, opravy notebooků ACER ASUS i monitorů LCD - Praha!

PC servis

Opravy notebooků

Půjčovna

Repasované PC

Nové PC

LCD

Notebooky

Repasované notebooky IBM ThinkPad T60

  Dvoujádrové repasované notebooky IBM ThinkPad T60 s procesorem Intel Core Duo patří k poslední skutečně precizní generaci titanových notebooků. Veškeré osvědčené konstrukčně funkční prvky předchozích řad ThinkPad modelů kovové panty i černá klávesnice s lampičkou zůstaly zachovány. Velmi důmyslná do detailů propracovaná konstrukce řadí tento notebook mezi krále v odolnosti vůči poškození. Nosný lehký odolný titanovo-hořčíkový rám kryje citlivé části notebooku stejně jako pogumovaný uhlíkovými vlákny vystužený kryt LCD i šasi. Rovněž klávesnice notebooku T60 je připravena na polití tekutinou důmyslným odvodňovacím kanálkem s vyústěním na boku notebooku. Pevný disk má Activ Protection System při otřesech automaticky parkující hlavičky disku do 500 milisekund. Notebook je tak připraven pracovat i ve velmi nepříznivých i outdoorových podmínkách.
  Výkonem se notebooky IBM ThinkPad T60 řadí mezi silné managerské notebooky pro nejnáročnější uživatele. Notebooky osazené procesorem Intel Core 2 Duo 1,6 GHz - 1,9 GHz a DDR2 rychlou operační pamětí až 4 GB zvládají výpočetně náročnou práci i multimediální zábavu. Notebooky T60 jsou postaveny na základní desce s chipsetem Intel i945GM s podporou FSB 667 MHz a PCIe grafickou sběrnici. displej 14,1" s rozlišením 1024*768 nebo 1400 * 1050 a grafickou kartu Intel GMA 945GM nebo ATI Radeon X800 poskytujícící dostatek výkonu pro 3D modelování, profesionální grafiku, CAD i střih filmů
  K připojení externích zařízení je možné využít tří rychlých USB, slot PCMCIA a ExpressCard. Zespodu notebooku je konektor pro připojení dock station. Součástí notebooku je i nabíječka a licence operačního systému Microsoft Windows XP Professional nebo Vista Business.
  Repasované notebooky IBM ThinkPad obvykle dodáváme s kompletně nainstalovanými Windows se všemi ovladači, service packy i posledními aktualizacemi. Součástí instalace jsou i kodeky pro přehrávání videa, DVD přehrávač a Open Office balík programů.
  Dále nabízíme levné LCD monitory EIZO, NEC, DELL, FujitsuSiemens, výprodej notebooků IBM, Lenovo, DELL, Hewlett Packard, půjčovna PC a notebooků i servis PC a opravy notebooků.Základní popis repasovaných notebooků IBM:
repasované notebooky servis opravy notebooků 

Dvoujádrové titanové notebooky IBM T60 Core Duo

fotografie notebooku servis procesor CPUdisplay : LCD
servis procesor CPUprocesor : Intel Core Duo 1,83 GHz
servis RAMpaměť : SODIMM
servis grafická kartagrafika : Intel GMA
servis diskdisk : SATA
servis DVDoptika : CDRW DVD combo
servis zvukzvuk : Sound MAX Digital Audio + interní reproduktory
servis síťsíť : Broadcom Gigabit Ethernet
servis modemmodem : pevná linka - 56K modem
bezdrátový -
servis wifiWiFi : Intel 802.11 b/g
servis zdrojakumulátor : LiION
servis notebookůrozhraní : 3 x rychlé USB, BlueTooth, InfraPort, D-SUB, S-Video, 2 x audio, PCMCIA a ExpressCard port
servis levnepříslušenství : nabíječka, OS (rozsah instalace)
záruka
  Notebooky jsou vhodné pro úpravy fotografií, zpracování videa i kódování filmů, CAD a design.
    Celková cena: dní

Technický popis repasovaných notebooků IBM ThinkPad:
repasované notebooky IBM 

Repasované notebooky IBM ThinkPad T60 Core Duo

fotografie notebooku repasované PC procesordisplay : 14,1" 1024 x 768 XGA IBM TFT model IBM0A55
repasované PC procesorprocesor : sc. 479 Intel Core Duo T2400 Merom 1,83 GHz (65 nm), 2 MB L2 cache, FSB 667 MHz
opravy deskadeska : IBM, chipset Intel i945GM, FSB 667 MHz, Phoenix BIOS, podpora DualChannel DDR2, PCIe x16
opravy paměťpaměť : SODIMM DDR2 667 MHz CL4 duální moduly (max. 4 GB)
opravy grafikagrafika : Intel GMA i945GM 128 MB VRAM (bus 64 bit)
opravy diskdisk : Hitachi 2.5" 5400 RPM Ultra-ATA/100
opravy DVDoptika : CDRW DVD Matshita UJDA775y (CD:24x/16x/24x, DVD:8x)
opravy zvukzvuk : Intel 82801FBM ICH6-M (Analog Devices AD1981B)
opravy lansíť : Broadcom NetXtreme BCM5750 Gigabit Ethernet
opravy modemmodem : ThinkPad Integrated 56K modem
opravy wifiWiFi : Intel PRO/Wireless 2200BG Network Connection
repasované PC zdrojakumulátor : LiION 10,8 V, model 08K8193, 32WH
repasované PC caserozhraní: 3 x USB 2.0, IrDA (4MB/s), BlueTooth, Audio OUT Mic IN, PCMCIA 2.1 type II, ExpressCard 54 slot
repasované notebookyrozměry: výška: 25,4 mm, šířka: 311 mm, hloubka: 255 mm
repasované notebookyhmotnost: s CDRW DVD 2,22 kg, baterie 325 g
repasované PC zdarmapříslušenství : nabíječka IBM 19V 3A s koncovkou N29, Windows® XP Professional Popis notebooků IBM ThinkPad Recenze notebooků IBM ThinkPad
  

  K těmto notebookům nabízíme zvýhodněně doplňky:

   Zaujal Vás uvedený notebook, ale nejste ještě rozhodnuti ho koupit? Využijete naší levné půjčovny notebooků! Bude-li Vám vyhovovat, můžete si ho jednoduše nechat!
   Máte podobný notebook poškozený nebo nefunkční a potřebujete ho opravit? Využijete náš levný notebook servis - oprava notebooků! Notebook Vám levně opravíme a ještě ho technicky zdokonalíme a přizpůsobíme moderním aplikacím!


   Repasované notebooky jsou dodávány v sestaveném stavu bez software. Po dohodě je možno nainstalovat Linux nebo Vámi dodaný OS Windows (+500,- Kč). Je možno zajistit zahoření a otestování Vámi zvoleného notebooku (+400,- Kč). Jednotlivé repasované notebooky je možno doplnit o Vámi požadované komponenty (CD nebo DVD vypalovačka , operační paměť, wifi karta atd.). Lze přidat i Vámi dodaný díl, zamontování bude provedeno zdarma. Pokud by Vaše činnost vyžadovala specifickou konfiguraci hardware, je možno konfigurovat notebook přímo pro Vaši aplikaci. Na použité repasované notebooky je poskytována záruka 3 měsíce, kupující může uplatnit právo odpovědnosti za vady do 12 měsíců od převzetí. Po dohodě je možné poskytnout záruku 24 měsíců za příplatek 20 % ceny.
   V případě odběru většího počtu kusů poskytujeme zajímavé slevy - již od 20 kusů!


Dále nabízíme:
Nejlevnější opravy počítačů, servis PC, diagnostika závady, oprava zdroje, výměna základní desky, přeinstalace Windows, výměny displejů, opravy LCD monitorů

PC servis

Levný servis notebooků ACER, ASUS, HP, DELL, oprava rozbitého prasklého displeje, servis zdrojů, výměna pantů, výměna plastů, opravy konektorů nabíjení - Praha!

Opravy notebooků

Levná půjčovna počítačů PC a LCD monitorů - Praha!

Půjčovna PC

Levná půjčovna notebooků - Praha!

Půjčovna notebooků

Nejlevnější a levné repasované počítače IBM, DELL, HP, Fujitsu-Siemens, Maxdata, T-System s Windows - výprodeje a slevy!

Repasované PC

Nové levné počítače AMD i Intel PC pro zpracování videa, PC grafiku, střih filmů i náročné hry - výprodeje a slevy!

Nové PC

Levné repasované LCD monitory NEC, EIZO, DELL, Siemens, HP, IBM - výprodeje a slevy!

LCD

Nejlevnější repasované notebooky a levné nové notebooky IBM, DELL, HP - výprodeje a slevy!

Notebooky


Reklama:
Nejlepší bowling bar Praha Žižkov - BowBar.cz Reklama, razítka, vizitky, tisk, laminování, potisk triček, kopírování Milackove.net - e-portal a internetovy utulek pro opustene pejsky a kocicky Badge.cz - nejlevnější placky, buttony, odznaky Čajové směsi a přírodní látky shaana