1. KUKU PC servis Praha - nejlevnější repasování PC a notebooků Hewlett Packard, IBM, Lenovo, DELL, Compaq, HP, Samsung, Fujitsu Siemens.

      Reklama: Nejlevnější PC servis Praha - opravy počítačů PC, opravy notebooků ACER ASUS i monitorů LCD - Praha!

PC servis

Opravy notebooků

Půjčovna

Repasované PC

Nové PC

LCD

Notebooky

1. KUKU servis Praha - repasování PC a notebooků!


  Repasování PC významnou měrou přispívá k ochraně životního prostředí! Vrací život tísícům strojů, které by jinak nestačily na požadované aplikace.  Repasování počítačů umožňuje ekologicky vrátit většinu PC k plnohodnotnému užívání.

  Repasováním notebooků vytvoříme stroje, které mají parametry lepší než měly jako nové. Zvýšení rychlosti díky upgrade RAM a SSD disků i optimalizované instalaci dosahuje obdivuhodných 300 až 900 % !

  Repasované stolní PC mohou mít ještě výrazněji navýšený výkon přidaním nových dílů.

  Do všech repasovných strojů je možné nainstalovat novější systém Windows, což zlepší i bezpečnost při práci na internetu.

  Většina PC i notebooků je vhodná k repasování. V aktuální době (únor 2022) jsou minimální požadavky DDR2 paměťi a SATA rozhraní. Máte-li zájem o repasování Vašeho PC, pošlete nám v emailu jeho konfiguraci, případně ofocený typový štítek. Naši technici prozkoumají možnosti repasování i upgradů a navrhnou Vám optimální řešení.Dále nabízíme:
Nejlevnější opravy počítačů, servis PC, diagnostika závady, oprava zdroje, výměna základní desky, přeinstalace Windows, výměny displejů, opravy LCD monitorů

PC servis

Levný servis notebooků ACER, ASUS, HP, DELL, oprava rozbitého prasklého displeje, servis zdrojů, výměna pantů, výměna plastů, opravy konektorů nabíjení - Praha!

Opravy notebooků

Levná půjčovna počítačů PC a LCD monitorů - Praha!

Půjčovna PC

Levná půjčovna notebooků - Praha!

Půjčovna notebooků

Nejlevnější a levné repasované počítače IBM, DELL, HP, Fujitsu-Siemens, Maxdata, T-System s Windows - výprodeje a slevy!

Repasované PC

Nové levné počítače AMD i Intel PC pro zpracování videa, PC grafiku, střih filmů i náročné hry - výprodeje a slevy!

Nové PC

Levné repasované LCD monitory NEC, EIZO, DELL, Siemens, HP, IBM - výprodeje a slevy!

LCD

Nejlevnější repasované notebooky a levné nové notebooky IBM, DELL, HP - výprodeje a slevy!

Notebooky


Reklama:
Květiny On-line - Doručování květin a dárků po celé ČR i SR Kancelářské potřeby, školní potřeby, papírnictví online Hračky NEUMANN TOYS Ftipky.cz - nechte se pobavit GuMi Athletic Equipment Czech Republic shaana Prodej ready-made společností, prodej společností, prodej firem