PC servis Praha - nejlevnější servisní smlovy pro firmy, levný servis počítačů PC, serverů, notebooků a LCD monitorů ACER, HP (Hewlett Packard), IBM, Compaq, DELL, Fujitsu Siemens, Benq, ASUS, Samsung a dalších.

      Reklama: Nejlevnější PC servis Praha - opravy počítačů PC, opravy notebooků ACER ASUS i monitorů LCD - Praha!

PC servis

Opravy notebooků

Půjčovna

Repasované PC

Nové PC

LCD

Notebooky

Servisní smlouvy pro firmy - správa IT

   Vážíme si našich firemních partnerů i jejich času! Naši technici proto přijedou až k Vám do firmy, závadu diagnostikují a v nejkratším možném termínu odstraní. Smluvní partneři navíc k pravidelné údržbě získávají automaticky slevu 30 % na veškeré servisní práce nad rámec smlouvy. Nabízíme 3 základní varianty servisních smluv:

  1) MINI-KUKU
  V ceně měsíčního paušálu 900 Kč s DPH je zahrnut jeden servisní výjezd a 2 hodiny práce technika (500 + 2*400 = 1300 Kč, úspora 44%). Tato varianta je vhodná pro menší firmy, kde alespoň jednou měsíčně vznikne počítačový problém.
  2) STANDARD-KUKU
  V ceně měsíčního paušálu 2900 Kč s DPH jsou zahrnuty 4 servisní výjezdy a 5 hodin práce technika. Tato varianta je vhodná pro střední firmy s cca 5 počítači / notebooky v síti.
  3) MAXI-KUKU
  V ceně měsíčního paušálu 5900 Kč s DPH je zahrnuto 8 servisních výjezdů a 10 hodin práce technika. Tato varianta je vhodná pro větší firmy nad 10 počítačů / notebooků v síti.
   Samozřejmě je možné připravit individuální servisní smlouvu vyhovující přesně potřebám Vaší firmy. Většinou jde o navýšení počtu servisních hodin a rozšíření oblasti servisní činnosti nad rámec smlouvy.


Servisní smlouva zahrnuje následující služby:

 • bezplatné provedení smluveného počtu servisních výjezdů a hodin práce formou kreditu
 • kontrola bezvadného stavu Vašeho HW včetně doporučení zlepšení zdarma
 • aktualizace bezpečnostních záplat operačního systému
 • připojení nově pořízeného HW
 • vyřešení kolizí ovladačů vašich zařízení
 • údržba počítačové sítě
 • odvirování
 • odborná instalace nového software
  Součástí všech servisních smluv je i počáteční diagnostika stavu všech vašich počítačů i notebooků účtovaná jednorázově 100 Kč / kus. Ke každému stroji tak získáte protokol o diagnostice PC / notebooku si i s doporučeními na zlepšení jeho výkonu a spolehlivosti zdarma.


Proč využít našich služeb?

 • tým profesionálů rychle vyřeší Vaše IT potíže
 • nevyužitý kredit (zůstatek paušálu) je možné využít k nákupu HW z naší nabídky !
 • po dobu opravy Vám zapůjčíme náhradní počítač zdarma !
  Pokud snad najdete servisní firmu nabízejíci výhodnější podmínky servisních smluv informujte nás prosíme bezodkladně na email Servis@kuku.cz.

Dále nabízíme:
Nejlevnější opravy počítačů, servis PC, diagnostika závady, oprava zdroje, výměna základní desky, přeinstalace Windows, výměny displejů, opravy LCD monitorů

PC servis

Levný servis notebooků ACER, ASUS, HP, DELL, oprava rozbitého prasklého displeje, servis zdrojů, výměna pantů, výměna plastů, opravy konektorů nabíjení - Praha!

Opravy notebooků

Levná půjčovna počítačů PC a LCD monitorů - Praha!

Půjčovna PC

Levná půjčovna notebooků - Praha!

Půjčovna notebooků

Nejlevnější a levné repasované počítače IBM, DELL, HP, Fujitsu-Siemens, Maxdata, T-System s Windows - výprodeje a slevy!

Repasované PC

Nové levné počítače AMD i Intel PC pro zpracování videa, PC grafiku, střih filmů i náročné hry - výprodeje a slevy!

Nové PC

Levné repasované LCD monitory NEC, EIZO, DELL, Siemens, HP, IBM - výprodeje a slevy!

LCD

Nejlevnější repasované notebooky a levné nové notebooky IBM, DELL, HP - výprodeje a slevy!

Notebooky


  Reklama:
Milackove.net - e-portal a internetovy utulek pro opustene pejsky a kocicky Flora-centrum Karlovy Vary - zahradní centrum www.webareal.cz/adikos Ftipky.cz - nechte se pobavit Originální LED svítilny mzdová účetní praha, mzdové účetníctví