Repasované počítače PC Praha - akce legální Windows XP CZ se slevou 70% se týká legalizace Windows XP CZ neznačnových PC i značkových počítačů Hewlett Packard (HP), Compaq, IBM, Lenovo, DELL, Fujitsu Siemens a dalších.

      Reklama: Nejlevnější PC servis Praha - opravy počítačů PC, opravy notebooků ACER ASUS i monitorů LCD - Praha!

PC servis

Opravy notebooků

Půjčovna

Repasované PC

Nové PC

LCD

Notebooky

České Microsoft Windows XP - sleva 70% !

   Ve spolupráci s firmou Microsoft uvádíme akční nabídku balíčku Windows XP CZ se slevou 70% - Secondary PC. Ke všem repasovaným počítačům z naší nabídky máte nyní šanci získat Windows XP CZ i s instalací v balíčku se slevou 70%. Tento repasovací balíček obsahuje licenci operačního systému i s kompletní instalaci na PC a další služby. Samostatná licence je neprodejná.

windows XP výprodej 

OEM licence Windows XP Home CZ

Windows XP Home balíček obsahuje : licenci Microsoft Windows XP Home CZ
nahrání operačního systému do PC
instalaci service packu 3 - SP3
instalaci všech ovladačů
aktivaci Windows
otestování počítače
 

windows XP výprodej 

OEM licence Windows XP Professional CZ

Windows XP Professional balíček obsahuje : licenci Microsoft Windows XP Professional CZ
nahrání operačního systému do PC
instalaci service packu 3 - SP3
instalaci všech ovladačů
aktivaci Windows
otestování počítače
 


  Často kladné otázky:

    Je možné repasovací balíček s Windows XP získat i na počítač (notebook), který nebyl zakoupen u firmy KUKU?
    Ano, naše firma má status výrobce "Refubrisher PC". Váš počítač můžeme vykoupit a repasovat (vyčistit, zformátovat disky, nainstalovat nové legální Windows XP). Jedinou podmínkou je, aby Vaše PC mělo minimálně rok platnou legální licenci na kterýkoliv operační systém firmy Microsoft (Windows 98, Millenium, Windows 2000).
  Cena repasovacího balíčku pro Váš počítač je 1200 Kč s DPH pro Windows XP Home CZ, 1500 Kč s DPH pro Windows XP Professional CZ.
  Balíček zahrnuje kompletní instalaci včetně všech ovladačů a service packu 3. V případě potřeby můžeme Vašemu počítači (notebooku) zvětšit operační paměť i pevný disk.

    Jde o skutečně legální licenci Microsoft?
    Ano, program Secondary PC je oficiálním programem společnosti Microsoft. Na počítači bude vylepen originální licenční štítek Windows XP OEM. Licence je použitelná i pro komerční použití (CZ licence bude uvedena na faktuře).

    Mohu u Vás zakoupit samostatnou licenci Windows XP pro Refubrished PC?
    Ne, samostatná licence je neprodejná. Zakoupit ji můžete pouze jako součást repasovacího balíčku s instalací na počítač PC.

    Dostanu k počítači i instalační CD?
    Ne, Windows XP získáte již kompletně nainstalované se všemi ovladači a aktivované. Aktivaci může provádět jen autorizovaný člen projektu Secondary PC. V případě zájmu Vám můžeme vytvořit obraz disku, který si v případě kolize systému na PC nahrajete.

    Práci s obrazem disku neovládám, co když budu potřebovat systém přeinstalovat?
    Pro toto případy poskytujeme v našem servisu trvale službu "Obnova systému Secondary PC", základní operační systém Vám do PC kdykoliv nainstalujeme za poplatek 400 Kč s DPH

    Poskytujete repasovací balíčky i pro firmy s větším množstvím počítačů / velkoobchodně? Jsou při větším odběru možné nějaké slevy?
    Ano, provádíme i firemní repasování kanceláří, učeben i celých firem. Ceny jsou individuální podle rozptylu konfigurací jednotlivých strojů a rozsahu repasování, Obvykle je při repasování nad 10-20 strojů sleva 10 %.  Proč využít této akce?:


    jde o jedinečnou možnost pořídit legální Windows XP CZ

    cena služeb v balíčku je symbolická

    tým profesionálů zkontroluje při repasování Váš počítač

    instalací Windows XP otestujeme stabilitu i výkon Vašeho stroje

    máte možnost PC (notebook) současně upgradovat tak zvýšit jeho výkon

    součástí akce je i konzultace způsobu údržby Vašeho HW i používeného SW zdarma

    Budeme Vám vděčni za rozšíření této akční nabídky mezi přátele i obchodní partnery, spolehlivý chod počítačů je cílem nás všech!

  K těmto repasovaným počítačům nabízíme zvýhodněně doplňky:


Dále nabízíme:
Nejlevnější opravy počítačů, servis PC, diagnostika závady, oprava zdroje, výměna základní desky, přeinstalace Windows, výměny displejů, opravy LCD monitorů

PC servis

Levný servis notebooků ACER, ASUS, HP, DELL, oprava rozbitého prasklého displeje, servis zdrojů, výměna pantů, výměna plastů, opravy konektorů nabíjení - Praha!

Opravy notebooků

Levná půjčovna počítačů PC a LCD monitorů - Praha!

Půjčovna PC

Levná půjčovna notebooků - Praha!

Půjčovna notebooků

Nejlevnější a levné repasované počítače IBM, DELL, HP, Fujitsu-Siemens, Maxdata, T-System s Windows - výprodeje a slevy!

Repasované PC

Nové levné počítače AMD i Intel PC pro zpracování videa, PC grafiku, střih filmů i náročné hry - výprodeje a slevy!

Nové PC

Levné repasované LCD monitory NEC, EIZO, DELL, Siemens, HP, IBM - výprodeje a slevy!

LCD

Nejlevnější repasované notebooky a levné nové notebooky IBM, DELL, HP - výprodeje a slevy!

Notebooky


  Reklama:
Peklo II, s.r.o. Vedení účetnictví, daně - daňové poradenství, mzdy - zpracování mezd, účetní outsourcing Technické normy ČSN, ISO 9000, zákony Sněhové řetězy,délkové řetězy a příslušenství Ftipky.cz - nechte se pobavit Originální LED svítilny mzdová účetní praha, mzdové účetníctví Upravenavoda.cz - úprava vody - český výrobce úpraven vody Reklamní předměty, reklama - od propisek až po luxusní dárky, reklamní textil, kalendáře a diáře